Nowy Dell Precision T7810

Dell Precision T7810

TW-7325

Nowy

Intel Xeon E5-2620v3 /32GB RAM /500GB 7200RPM /Quadro K4200

Więcej szczegółów

1 sztuka

Ostatnie egzemplarze!

9 999,00 zł
Parametry Techniczne

Procesor: Processor: Intel Xeon E5-2620v3 processor  (Six Core HT, 3.2GHz Turbo, 15 MB)
Pamięć:  32GB (4x8GB) DDR4 2133MHz
Dysk:  500GB 7200 RPM SATA III 6Gb/s 
Napęd: 16X DVD+/-RW Drive
Karta Graficzna: NVIDIA Quadro K4200 4GB GDDR5 (2DP and 1DVI-I)
Klawiatura: Klawiatura PL
OS:   Windows 7 Professional 64 bit PL
Gwarancja:  3 letnia Next Business Day (liczona od daty produkcji)
Zawartość Opakowania

 

- Komputer

- Instrukcja Obsługi

- Kabel do Zasilacza

- Płyta DVD z systemem operacyjnym Windows
Opis


precision-t7810-overview1.jpg
Windows 8 — rozwiązanie zaprojektowane z myślą o bezproblemowej pracy w wielu zastosowaniach. 

 

Najwyższa wydajność dzięki dwóm procesorom wielordzeniowym 
Dwa Procesory Intel® Xeon®: szybka obsługa złożonych i wymagających aplikacji dzięki nowej generacji podwójnych, wydajnych procesorów Intel® Xeon® E5-2600 v3 wyposażonych nawet w 14 rdzeni na procesor.
Wydajne karty graficzne i pamięć: najnowsze karty graficzne NVIDIA® Quadro® i AMD FirePro™ zapewniają wydajność wymaganą do uruchamiania najbardziej wymagających aplikacji. Nowe karty Quadro i FirePro zapewniają większą ilość oddzielnej pamięci graficznej do obsługi dużych zestawów danych. Pamięć systemową można rozbudować do maksymalnie 256 GB przy użyciu najnowszych modułów RDIMM DDR4. 

Tradycyjne napędy o szybkości dysków SSD: dzięki opcjonalnym rozwiązaniom Intel CAS-W możesz uzyskać szybkość we/wy porównywalną z dyskami SSD w cenie standardowych dysków twardych. Oprogramowanie Intel CAS-W zapewnia płynniejszą pracę: liczba klatek na sekundę jest 3,6-krotnie większa w programie Adobe After Effects® 2015 i nawet o 70% wyższa w programie AutoCAD® 2015Certyfikat bezproblemowej niezawodności

Certyfikacja niezależnych dostawców oprogramowania (ISV) oznacza, że stacje robocze Dell Precision są testowane w celu potwierdzenia sprawnej obsługi zaawansowanych aplikacji używanych na co dzień. Certyfikaty niezależnych dostawców oprogramowania są rezultatem precyzyjnych prac inżynieryjnych i rygorystycznych testów, potwierdzając tym samym optymalną wydajność i niezawodność obsługi czołowych aplikacji wykorzystywanych w inżynierii, produkcji, mediach, rozrywce, służbie zdrowia, naukach przyrodniczych, poszukiwaniach i wydobyciu ropy i gazu, ekonomii oraz usługach finansowych. Firma Dell uzyskała certyfikaty ISV w zakresie zgodności z najpopularniejszymi aplikacjami, takimi jak:

 •  Dassault Systèmes, w tym CATIA i SolidWorks
 •  Autodesk Product Design Suite, w tym Inventor® oraz AutoCAD, 3D CAD i Revit®
 •  Adobe Creative Cloud®, w tym Premiere Pro CC i After Effects® CC
 •  PTC, w tym PTC Creo i Pro/ENGINEER Wildfire 4.0
 •  Siemens, w tym Solid Edge, Tecnomatix i NX
 •  Barco
 •  Ansys

 

precision-t7810-overview5.jpgPoprawa wydajności dzięki programowi Dell Precision Optimizer 2.0

Aplikacje mają zróżnicowane wymagania systemowe. Nowy program Dell Precision Optimizer 2.0 ułatwia dostosowywanie ustawień, automatycznie korygując parametry technologii Intel® Hyper-Threading, liczbę rdzeni procesorów oraz ustawienia grafiki i zasilania. Program Dell Precision Optimizer 2.0 jest dostępny bezpłatnie wraz ze stacją roboczą Dell Precision3 i umożliwia automatyczne dostosowywanie jej parametrów w celu jak najszybszej obsługi określonego oprogramowania. Nasi inżynierowie opracowali profile specjalnie dopasowane do używanych aplikacji, co minimalizuje konieczność dostosowywania ustawień do poszczególnych programów.

Narzędzie Dell Precision Optimizer 2.0 obsługuje najpopularniejsze aplikacje z certyfikatami niezależnych dostawców oprogramowania (ISV). Program może w czasie rzeczywistym generować raporty dotyczące wykorzystania procesora, pamięci masowej i operacyjnej oraz zasobów graficznych, a także wysyłać raporty systemowe do działu IT na potrzeby analizy. Aby łatwiej identyfikować podzespoły do modernizacji, można połączyć narzędzie Optimizer z witryną Dell.com.

Nowe funkcje programu Dell Precision Optimizer 2.0:

 • Dodatkowe profile wydajności (w tym programów Autodesk Inventor® i 3DS Max)
 • Ulepszone funkcje systemowe (monitorowanie wykorzystania podzespołów, raporty i aktualizacje)
 • Obsługa dodatkowych języków (obecnie: angielski, francuski, niemiecki, japoński i chiński uproszczony)
 • Udoskonalony interfejs użytkownikaMaksymalna niezawodność dzięki technologii Reliable Memory Technology (RMT)

Oferowana przez firmę Dell wyjątkowa, opatentowana technologia Reliable Memory Technology (RMT) pozwala zmaksymalizować czas działania bez przestojów, sprawiając, że stacje robocze pracują tak samo ciężko jak ich użytkownicy. Technologia RMT działa w połączeniu z funkcją korekcji błędów (ECC), wykrywając i korygując błędy pamięci w czasie rzeczywistym. RMT pozwala całkowicie wyeliminować błędy pamięci, dzięki czemu nadal można używać modułów DIMM mimo uszkodzonych fragmentów pamięci. Po prostym ponownym uruchomieniu komputera technologia RMT stosownie oznacza wadliwy obszar w pamięci, nie dopuszczając, aby system operacyjny uzyskiwał do niego dostęp.Funkcje oszczędzające czas

Opcjonalny kontroler RAID PCIe SATA/SAS: możliwość skrócenia czasu poświęcanego na wczytywanie i zapisywanie dużych zestawów danych dzięki programowym lub sprzętowym kontrolerom RAID dysku twardego, dostępnym na wszystkich stacjach roboczych Dell Precision.

Szybki lokalizator zasobów (QRL): oznaczenie systemu specjalnymi kodami QR zapewnia szybki dostęp do szczegółowych instrukcji i funkcji rozwiązywania problemów sprzętowych bezpośrednio na smartfonie.Zarządzanie z możliwością dostosowania

Łatwe aktualizacje: pojedyncza aktualizacja wszystkich urządzeń dzięki wyjątkowym rozszerzeniom technologii Intel® vPro™ opracowanym przez firmę Dell, które umożliwiają zdalne zarządzanie systemem BIOS i wymazywanie danych z dysków twardych, nawet jeśli systemy są wyłączone.

Pakiet Dell Client Command Suite: pakiet Dell Client Command Suite daje wyjątkowe możliwości zarządzania stacjami roboczymi Dell Precision, zapewniając bezpłatne narzędzia do automatyzacji i upraszczania instalacji systemów, monitorowania i aktualizowania ich w złożonych środowiskach IT.

Najlepsza w swojej klasie integracja:
 nasze narzędzia do automatyzacji współdziałają z wszystkimi konsolami do zarządzania i można je łatwo zintegrować z oprogramowaniem Microsoft Systems Center 2012, co umożliwia zmniejszenie o 77% liczby etapów operacji importowania sterowników.


Optymalizacja pod kątem wydajności

Dostęp do stacji roboczej z dowolnego miejsca dzięki oprogramowaniu Teradici PCoIP® Workstation Access. Oprogramowanie umożliwia pełne zarządzanie komputerem w środowisku bezobsługowym bez stosowania dodatkowego sprzętu.

Ze stacją roboczą można się łączyć przy użyciu dowolnego urządzenia z obsługą technologii Teradici PCoIP®, osiągając maksymalną mobilność bez rezygnacji z wydajności lub bezpieczeństwa. Szybka w instalacji i obsłudze technologia Teradici PCoIP® jest oparta na najbezpieczniejszym mechanizmie zdalnego wyświetlania, zapewniając bezkonkurencyjny komfort obsługi. Rozwiązanie jest także zgodne z terminalami klienckimi typu zero i zapewnia obsługę dwóch wyświetlaczy, co daje mobilnym specjalistom optymalną elastyczność.Bezpieczeństwo i wydajność

Stacje robocze Dell Precision™ zapewniają najlepsze w swojej klasie zabezpieczenia urządzeń końcowych, takie jak pełne szyfrowanie, zaawansowane uwierzytelnianie i czołowa ochrona przed szkodliwym oprogramowaniem — wszystko z jednego źródła.

Rozwiązanie DDP | Encryption chroni dane na wszystkich urządzeniach końcowych, w tym na nośnikach zewnętrznych, urządzeniach samoszyfrujących oraz w pamięci masowej w chmurze publicznej4

DDP | Security Tools (DDP|ST) to kompleksowe rozwiązanie zabezpieczające dołączone do wszystkich syste‌mów Dell Precision, Latitude i OptiPlex. Narzędzia DDP|ST zapewniają zaawansowane funkcje uwierzytelniania, które uniemożliwiają nieuprawnionym użytkownikom dostęp do danych i sieci firmowej.

Rozwiązanie DDP | Protected Workspace zapewnia nowe podejście do zabezpieczeń przed szkodliwym oprogramowaniem. Jego zadaniem jest ochrona danych i użytkowników przed całą niezaufaną zawartością — nawet zaawansowanymi zagrożeniami trwałymi (APT) i atakami typu godzina zero.

Video

Model Precision T7810
Procesor Intel Xeon E5
Pamięć 32GB
Dysk HDD
Karta Graficzna NVIDIA
System Operacyjny Windows 7

2x 24'' /LED /IPS /FHD /8ms /2mln:1 /DisplayPort /D-Sub /DVI-D

3 269,00 zł